in

ИСКЛУЧЕТЕ ГО ИНТЕРНЕТОТ! Карлеуша се соблече во долна облека и чорапи и позираше провокативно! Посилниот пол не е добро!

Пејачката Јелена Карлеуша скоро секој ден ги почестува фановите со барем една гола фотографија на социјалните мрежи.

Овој пат, таа предизвика вистинска бура на интернет објавувајќи фотографија на Инстаграм каде позира заводливо додека е облечена само во долна облека и чорапи.

Пејачката се тркалаше на креветот на таков провокативен начин, па во описот за себе напиша:

„Толку убава“.

Нејзините обожаватели се согласија со неа во оваа изјава и коментарите од типот „Тоа е тој став и изглед на дива“, „Одлично и многу секси“, „Исклучи го интернетот“, „Земјата гори, а небото гори“, само што постојано доаѓаа .

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote