in

СлаткоСлатко

Излегоа бујните гради! Џенифер Лопез доминираше во тесен фустан – нема да знаете каде прво да погледнете (ФОТО)

Џенифер Лопез уште еднаш блесна и покажа зошто ја нарекуваат кралица на стилот.

Џенифер Лопез во јули наполни 54 години, а на многумина не им се верува колку добро изгледа оваа пејачка и актерка.

Џенифер не крие дека редовно посетува теретана и оди на јога, што би значело дека нејзиниот изглед не се должи само на генетиката.

Пејачката неодамна ги воодушеви сите свои следбеници, кога на својот Инстаграм објави неколку фотографии од нејзиниот состанок.

Тесниот зелен фустан, со длабоко деколте и јаки, одлично и прилегаше, а коментарите просто стигнуваа:

Не го лути светецот што го славиш! Еве што треба да правите со свеќата за прослава по прославата
– Дали оваа жена старее воопшто?

– Како е можно тој да изгледа толку добро?

– Таа е брутална!

– Не знам каде прво да погледнам.

На првата фотографија таа се пофали со бујна биста и фигура на песочен часовник, додека на втората го покажа својот заштитен знак – извајаниот задник.

Како ви се допаѓа?

 

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote