in ,

СлаткоСлатко

Изенадно го прикажаа продолжението на Џон Вик: „Најдобрите акциони сцени што некогаш сум ги видел“

На филмскиот фестивал во Остин неочекувано беше прикажан четвртиот дел од франшизата Џон Вик, а присуствуваше и главниот актер Кијану Ривс.

Иако филмот треба да излезе на 24 март во САД, тој беше прикажан како изненадување на фестивалот SXSW во главниот град на државата Тексас.

 

Филмот беше прикажан пред публиката која имаше среќа да набави билет, а на оваа проекција беше и ѕвездата на оваа франшиза, Кијану Ривс.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote