in

Израел – каде што скоро 100% од населениоето е вакцинирано, луѓето излегуваат слободно и се забавуваат! [ВИДЕО]

Сликите снимени во Израел станаа вирални на социјалните мрежи. Во Израел, каде е вакцинирано 100% од населението, луѓето го надминаа стравот од коронавирус и на снимките се гледа како се забавуваат!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote