in

СмешноСмешно

Египетски и израелски војници танцуваат меѓусебно на граничната линија! [ВИДЕО]

Двајца мажи војници на египетската армија и две жени војници на израелската армија танцуваат едни спроти други на снимките снимени на границата Израел-Египет. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote