in

ВОЗНЕМИРУВАЧКИ СНИМКИ ОД КИНА! Мали живи суштества се продаваат како привезоци за клучеви заробени во пластични садови! [ВИДЕО]

Несовесно малтретирање на живи суштества во Кина. Наводно, малите суштества се продаваат како привезоци за клучеви во пластики исполнети со течност. Животниот век на суштествата како риби, желки и гуштери во овие приврзоци е само 2 месеци.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote