in

Џеј-Ло позираше со нејзината мајка и ќерка за реклама! [ФОТО]

Пејачката Џенифер Лопез објави фотографија на која позира заедно со својата мајка и ќерка, сè за потребите на кампањата за нови производи како дел од нејзината козметичка линија „JLOBeauty“.

Лопез објави семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Ема и 75-годишната мајка Гвадалупе.

#MamaGlowsBest – напиша Лопез во описот на фотографијата со ознаките на нејзиниот бренд за козметика JLo Beauty, што го лансираше на почетокот на оваа година.

Нејзината објава собра над два милиони лајкови.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

“Убаво е. Ова треба да биде врамено “,„ Три генерации на вечна убавина “,„ Три кралици во еден пост “,„ Убави дами “, се само дел од коментарите под објавата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote