in

АУ! ЖЕНСКА ТЕПАЧКА! Ја плукна во лице, а потоа ја нападна – влета ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО! Општа пропаст во куќата! (ВИДЕО)

Хаос!

За време на синоќешната програма во „Задруга“ имаше жестока расправија помеѓу Ермина Пасовиќ и Милица Кемез. Нивниот вербален дуел продолжи и по завршувањето на шоуто, а во еден момент, Милица дури ја плукна Ермина и ја нападна, поради што обезбедувањето мораше да реагира.

„Вие сте клептоман и измислувате тажна приказна“, рече Ермина.

  • Имам семејство и не сум клептоманка, не ме нарекувај така – рече Милица и ја нападна Ермина.
  • Ако повторно ја наречеш така, ќе ти е*ам се, не знам кој те вклучува да го сториш тоа, но навистина не те разбирам. Не го нарекувајте така, не е убаво и знаете дека боли, знам од каде доаѓа оваа приказна и ве молам смирете се. Не може да се зборува така со неа, таа е моја девојка – рече Бора.
  • Јас само ја кажав вистината и не реков дека е проститутка, само ја прашав што прави! Знам која е таа, и никој не ме убедува, таа е лажго и ќе разговарам со неа како што сакам, таа ме предаде тука двапати и не знае ништо – рече Ермина.

Целата кавга можете да ја слушнете на следното видео:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote