in

ЈА ПОДИГНУВА ТЕМПЕРАТУРАТА ВО НОЕМВРИ! Пејачката објави фотографија во костим за капење што едвај ја покрива интимата, во коментари прскаат понуди за брак.

Никогаш не изгледала подобро …

Ивана Николиќ, атрактивна членка на групата „Hurricane“, ја крена температурата до горештина со својот последен пост на Инстаграм.

Таа сподели фотографија од нејзиниот летен одмор со своите придружници кога безгрижно позираше под сонцето и го покажа своето згодно тело во костим за капење што едвај ја покриваше интимата.

Лајкови само се редеа под фотографијата, додека коментарите од мажите беа неизбежни.
„Те женам одма“, „Каква си слатка“, „О, да имам ваква девојка“, беа некои од коментарите под фотографијата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote