in

WTFWTF Што?Што?

Ја удрил новинарката по задник додека известувала во живо, а потоа имитирал јавање коњ

Сексистичкиот испад на еден „господин“ ги изненадил луѓето кои го виделе ова видео.

Познатата британска реалити ѕвезда, Ејми Кристоферс, која во меѓувреме станала спортска новинарка, доживеала големо понижување додека известувала за трката со коњи.

Таа се вклучила во програма во живо од трката во Беверли, ги интервјуирала дел од присутните, а еден од мажите во тој момент се свртел кон камерата, ја испружил раката, па ја удрил по задникот.

https://www.instagram.com/reel/CeObHttIqph/?utm_source=ig_embed&ig_rid=bc6a598b-f68c-4d67-9151-4a2a94750fe8

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote