in

Филмот на Џејмс Бонд повторно одложен!

Премиерата на најновиот филм на Џејмс Бонс повторно е одложена по којзнае која пат. Филмот според првичните планови требаше да се појави уште во Октомври 2019, но се одложи поради промена на режисерот.

Вториот датум беше закажан во Април 2020, но тогаш корона вирусот стапи на сцена. Посотеја шпекулации дека филмот ќе дебитира онлајн, но сепак од Варнер Брос се одлучија, филмот конечно да ја има својата премиера во Октомви оваа година.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote