in

ЖЕШКО: Карлеуша во „тигресто“ издание! (ФОТО)

Популарната Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи. Овој пат на Инстаграм, таа објави провокативни фотографии во „тигресто“ фустанче. Погледнете ги фотографиите:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote