in

Џенифер Лопез во секси издание! [ФОТО]

Џенифер Лопез пука од сексапил, но ако идејата беше нејзината нова перфорирана тренерка да стане тренд – ќе биде малку потешко.

На својот Instagram профил, Џеј Ло најавува пролетна колекција чевли со нејзиниот потпис, а се чини дека тие се главниот адут на сандалите на летната платформа.

За да покаже дека одат дури и со тренерки, Лопез позираше во тренерка. За таа пригода избра перфориран модел, кој го донесе за да може да се види и црна долна облека. Сепак, можеше да се види дека таа не го откопчува горниот дел.

Имено, нејзината секси тренерка е направена повеќе од „дупки“ отколку од материјал, што го прави прилично непрактично за секоја пригода во која тренерката евентуално би се носела со вистинската мрежа за непријатни ситуации. Замислете само колку пати би се заглавиле во опрема за вежбање за време на само еден тренинг.

Тесниот мини фустан со шлицови, што го носи на фотографиите од истата серија, не изгледа порелаксирано.

Но, да се надеваме дека барем чевлите се удобни.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote