in

John Boyega сака да биде следниот James Bond!

Обожувателите на Џејмс Бонд продолжуваат да шпекулираат кој е тој што ќе го замени Daniel Craig, додека ѕвездата на Star Wars John Boyega ни даде до знаење дека тој е спремен да биде следниот таен агент. Со доаѓањето на крајот на Craig со франшизата на James Bond, имиња кои се поврзуваа со фамозниот агент беа Tom Hardy, Idris Elba, Tom Hiddleston и многу други.

Факт е дека има одлични кандидати за улогата, но John Boyega верува дека тој миже да даде уникатен изглед на иконскиот лик. Тој за време на интервјуто со MTV News изјави: „Можам да донесам нешто различно во франшизата. Ќе ја имам доста познататa софистикација која Џејмс Бонд го прави оној кој што е, но можам да донесам и нешто уникатно.“

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote