in

Џон Траволта и Брус Вилис повторно ќе снимаат заеднички филм!

Мегапопуларните холивудски глумци, Џон Траволта и Брус Вилис повторно се спојуваат во најновиот филм Paradise City.

Двајцата актери претходно заедно глумеле во светскиот хит на Тарантино Pulp Fiction пред 27 години. Снимањето на новиот филм започнува наскоро, а ќе се снима на рајските острови на Хаваите.

Двојката претходно работела во 4 заеднички проекти, но по Pulp Fiction ова ќе биде првпат да ги видиме заедно во една сцена. Останатите проекти во кои тие работеле се филмот Look Who’s Talking и неговото второ продолженије.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote