in

Бибер: „Луѓето што чекаат пред мојата куќа се несоодветни“

Џастин Бибер ги критикуваше луѓето што седат и чекаат пред неговата куќа во најновиот пост на Инстаграм велејќи дека неговиот дом не е хотел. Во средата пеачот преку социјалната мрежа на Инстаграм постираше пост во кој испрати порака за инвазија на приватноста.

„Како да ги убедите луѓето дека е комплетно несоодветно и непочитувачки да чекате пред мојата куѓа гледајќи и сликајќи ме мене како одам низ домот? Ова не е хотел туку мојот дом.“ напиша исфрустрираниот Џастин. Не е јасно за кого беше упатен овој пост, дали за фановите, или пак за папарацито. Но како и да е Џастин е потполно во право.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote