in , ,

СлаткоСлатко

КАЈЛИ ЏЕНЕР ГО ОТКРИ ИМЕТО НА ВТОРОТО ДЕТЕ: Неколку дена молчеше, па реши да израдува милиони фанови!

Најмладата сестра на Кардашијан, Кајли Џенер се породи пред неколку дена и го роди своето второ дете.

Ријалити ѕвездата и најмладиот милијардер ја објави среќната вест на социјалните мрежи, а потоа на своите следбеници ги демантираше информациите за името на нејзиниот син – до сега!

Кајли на својот Инстаграм откри и дека на својот син му го дала името Волф.

„Волф Вебстер“, напиша таа.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote