in

КАКО ДА “НЕ!” ЗГОТВИТЕ КОКОШКА! [ВИДЕО]

На видеото има пример како тоа да не се зготвува кокошка! Секогаш внимавајте со оганот!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote