in

КОНЕЧНО! НАЈЗГОДНАТА МАНЕКЕНКА НА СВЕТОТ ЈА ОТКРИ СВОЈАТА ТАЈНА! Еве како таа дошла до совршеното тело!

Своевремено, оваа ќерка на Русинка и Татарец откри дека има одлични гени на кои може да им се заблагодари и за екстра брзиот метаболизам!

За три месеци, рускиот супермодел Ирина Шајк ќе дува 35 свеќи на тортата, а сепак е во можност да ги остави гледачите без здив, како што покажа во неодамнешното снимање за Vogue на италијанското езеро Комо. Што јаде и како вежба, се прашуваат нејзините обожаватели, а ние го имаме одговорот.

Тој метаболизам и овозможува да ужива во срдечни оброци, како што е голем чизбургер со помфрит, куп кечап и мајонез, наросен со Спрајт. Не, пред снимањето, таа е дисциплинирана и јаде само салати и супи, за да се осигура дека стомакот и е рамен. Се разбира, кога не работи, таа не јаде секогаш брза храна, тој ја менува со здрави оброци, како што се риба на пареа и зеленчук на скара. Кога е во фаза на здрава исхрана, обично не оди во ресторани или не нарачува од нив, туку готви сама.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote