in

Погледнете како изгледа Emma Stone во улога на озогласената Cruella во новиот филм на Disney! (ВИДЕО)

Популарните 101 шарпланинец добиваат филмска адаптација од страна на студиото на Disney. Озогласениот негативец Cruella ќе биде толкувана од страна на талентираната актерка Emma Stone. Во следниот трејлер можете да погледнете како изгледа Stone во улогата на Cruella:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote