in

Погледнете како изгледа новиот суперхерој на МАРВЕЛ во најновиот филм! (ВИДЕО)

Марвел продолжува со новите проекти по кратката пауза. Сега пристигнува првиот суперхерој со потекло од Азија. Филмот се очекува да искочи во втората половина од 2021 и со тоа да започне најновата „фаза“ од MCU. Погледнете како изгледа новиот суперхерој:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote