in ,

СлаткоСлатко

КАКО ИЗГЛЕДА КОГА ТЕРМИНАТОР ЌЕ ОБЛЕЧЕ ХАВАЈСКА КОШУЛА? Арнолд потполно ужива во пензионирањето!

Австриско-американскиот актер Арнолд Шварценегер ужива во пензионирањето во својот Екскалибур во Беверли Хилс.

 

За подобра атмосфера, Арнолд не можеше да заборави капа, хавајски, шарена кошула, очила, часовник и цигара. Имал и крем бермуди и чевли.

 

Арнолд е познат на домашната и светската публика по многубројните улоги, а една од најнезаборавните улоги е во филмот Терминатор. Едно време, тој исто така се занимаваше со боди-билдинг.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote