in

ДАЛИ СТЕ ЗНАЕЛЕ: Како всушност звучи кога на оружјето има пригушивач? (ВИДЕО)

Сите знаеме дека доколку ставиме пригушивач на оружјето звукот ќе се намали, но голем број од нас никогаш не слушнал како тоа звучи. Во видеото подолу можете да слушнете како всушност тоа звучи:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote