in

Ким Кардашијан поднесе барање за развод!

Популарната старлета, Ким Кардашијан поднесе барање за развод од нејзиниот сопруг, раперот Канје Вест по 7 години брак. Според изворите, Ким побара старателство за своите четири деца, а Канје се согласил на тоа.

Овој развод нема да ги наруши нивните пријателски односи кои ги граделе со текот на годините, соопшти ТМЗ. Според шпекулациите Ким и Канје живеел на „две адреси“ веќе подолг период и разводот бил единствено решение.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote