in

ЖЕШКО: КАРЛЕУША ПОТОРНО ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ (ФОТО)

Јелена Карлеуша е „кралица на социјалните мрежи“. Неодамна стави фотографија облечена во баба мразица и го запали интернетот, а сега го стори истото во нова секси облека. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote