in ,

Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи со ЖЕШКА фотографија! (ФОТО)

Кралицата на српската естрада, Јелена Карлеуша знае како да не загрее во овие студени денови. Таа, на социјалните мрежи, објави фотографија која не е за оние кои имаат слабо срце! Погледнете ја фотографијата подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote