in

СИТЕ МИСЛЕА ДЕКА KATY PERRY СЕ ВРАТИ ВО ФОРМА ПО ПОРОДУВАЊЕТО НО ТАА СВОЈАТА ТАЈНА МУ ЈА ДОЛЖЕШЕ НА СВОЈОТ КОРСЕТ!

Светски познатата пејачка Katy Perry, која неодамна ја зеде во рацете својата ќерка Daisy Dove Bloom сè уште не се врати во форма како пред бременоста. Познатата пејачка, одејќи на подот кон фотоапаратот, го крена корсетот и им ја покажа вистинската форма на своите следбеници.

Doğum kiloları gitti derken gerçek eteğini kaldırınca ortaya çıktı! Katy Perry sırrını korsesine borçluymuş

Пери, која во октомври роди девојче по име Дејзи Доув, повторно беше во фокусот со својот смешен пост.

@katyperry

##whatmakesawoman ##foryou 🙃

♬ Whatever Lola Wants – Abbe Lane & Tito Puente And His Orchestra
Doğum kiloları gitti derken gerçek eteğini kaldırınca ortaya çıktı! Katy Perry sırrını korsesine borçluymuş
Doğum kiloları gitti derken gerçek eteğini kaldırınca ortaya çıktı! Katy Perry sırrını korsesine borçluymuş

Исто така првата објава после породувањето беше смела!

DOĞUM SONRASI İLK POZUNDA DA CESURDU

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote