in

СмешноСмешно Што?Што?

КАЗНА СО СТАП? Полицајци ги тепаат оние кои ги кршат правилата за карантин!

Еден од најголемите проблеми во Индија, кој има втор најголем број на случаи во светот според бројот на случаи, е да се најде боца за кислород. Во многу места во Индија, оние што го прекршиле полицискиот час се тепани со стапови. Погледнете за што станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote