in ,

СмешноСмешно

Вакa се оди на шетање – Дедото ја однел внуката на шопинг (ВИДЕО)

Дедото привлече внимание и насмеа многу случајни минувачи кога се појави во продавница со својата внука која ја носеше во пластична канта.

@jamesnjamie

Grandpa Activities #fyp #babiesoftiktok #grandpa

♬ Sunroof – Nicky Youre & dazy

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote