in

Keanu Reeves го покажа својот нов изглед на снимањето на Matrix

Keanu Reeves ја скрати својат претпознатлива долга коса и сега изгледа многу поразлично. 56 годишната ѕвезда беше фатен од камерите во Берлин на снимањето на најновиот негов филм, четвртото продолжение на популарната франшиза Matrix.

Reeves беше уловен откако неговата девојла Alexandra Grant го остави во еден од хотелите во Берлин. Медиумите сугерираа дека овој нов изглед се должи на тоа што Keanu се обидува да го копира изгледот на неговиот лик Нео од првиот дел на Matrix кој искочи во 1999 година.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote