in

БЕШЕ ЕДНА ОД НАЈЗГОДНИТЕ ЅЗЕЗДИ! Погледнете како изгледа сега!

Поранешната манекенка пред неколку месеци зборуваше и за тоа како се чувствува затоа што стана мета на омраза на Интернет затоа што веќе не изгледа како порано!

Кога ја започна својата кариера како модел и водителка, Кели Брук беше значително послаба, а магазинот FHM ја прогласи за најсекси жена на светот, но во текот на овие девет години откако Кели се здебели во светот на шоу-бизнисот. Неодамна папараците ја фатија како шета и ужива во палачинки. Облечена во црно од глава до петици, се обиде да биде целосно невидлива, но фотографите ја препознаа и покрај сè.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote