in

Кендал Џенер одзема здив со атрактивните пози! [ФОТО]

Кендал Џенер ја претстави специјалната колекција за Денот на вineубените на брендот за облека во сопственост на нејзината сестра Ким Кардашијан, ѕвезда во реалното шоу. Истакнувајќи се со својата беспрекорна фигура, Кендал уште еднаш импресионираше.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote