in

Ќерката на Кејт Винслет има 20 години и многу личи на нејзината мајка! [ФОТО]

Кејт Винслет има три деца од три брака, а најстарото дете, ќерката Миа Треплтон, на јавноста и стана позната на 20-годишна возраст. Миа тргна по стапките на нејзината мајка и дебитираше во филмот чија премиера беше во октомври минатата година.

Младата актерка го наследи талентот на својата мајка, а колку наследи од физичкиот изглед на славната актерка, проверете во продолжение.

Многумина на социјалните мрежи коментираа дека ја препознаваат младата Кејт Винслет во Миа.

По разводот со таткото на Миа, Кејт беше во брак со режисерот Сем Мендез од 2003 до 2011 година, со кого го доби синот Џо. Таа го имаше своето најмало дете, седумгодишниот син Бер, со сопругот Едвард Абел Смит, со кого се омажи во 2012 година.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote