in

Ќерката на Мадона е заштитно лице на кампањата на Марк Џејкобс! [ФОТО]

Лурдс Лола Леон, ќерката на поп-иконата Мадона е новото заштитно лице на пролетната колекција на дизајнерот Марк Џејкобс, објавија американските медиуми.

Американската компанија објави серија фотографии од колекцијата во која Леон е во светли бои и дизајни.

Колекцијата Марк Џејкобс не е првото „патување“ на ќерката на Мадона во мода.

Во 2019 година, таа дебитираше во колекцијата на видеа за „Miu Miu“ и оттогаш се појави во низа кампањи.

Лурдес Леон, 24-годишната ќерка од врската на Мадона со фитнес тренер, исто така се занимава и со пеење.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote