in

Ќерката на Пол Вокер блесна на модната недела во Париз! [ФОТО]

Медоу Рејн Вокер, ќерката на покојниот актер Пол Вокер, играше улога на модел, а фактот дека пред неколку дена учествуваше во модната ревија Givenchy на Париската модна недела зборува многу за нејзината кариера.

Ова е нејзина прва соработка со популарната француска модна куќа, а со овој успех веднаш се пофали и на социјалните мрежи, каде објави фотографии од Париз.

Givenchy ги ангажираше Бела Хадид и Џордан Дан за истата ревија.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote