in

ЗА СИТЕ ШТО СЕ ПОСТМЕВАА КОГА ИМАВ 13 ГОДИНИ! Ќерката на Брус Вилис објави секси слика и покажа на сите дека погрешиле!

Кога имав 13 години, многу луѓе ме навредуваа дека сум грда и како тоа можело од таков згоден пар да се роди така одвратно дете!

Ќерката на актерот и поранешната брачна двојка, Деми Мур (55) и Брус Вилис (62), Талула (24) објави на својот Инстаграм профил уште една во серијата секси фотографии, но овој пат со посебна посвета!

Згодно градената Талула често се фали со своите облини на социјалните мрежи, а сега употреби секси фотографија за одмазда против луѓето кои ја критикуваа и понижуваа за нејзиниот физички изглед.

View this post on Instagram

tag yrself; I’m a Rumer

A post shared by tallulah (@buuski) on

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote