in ,

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Ќерката на Бред Пит и Анџелина Џоли го откри својот ГОЛЕМ талент (ВИДЕО)

Анџелина Џоли и Бред Пит можат да се гордеат со својата ќерка Шајло.

На интернет кружи видео од тинејџерката која ги покажува своите танцувачки способности. Патем, таа освои прилично голема група обожаватели.

Анџелина Џоли и Бред Пит се запознаа на снимањето на филмот „Господин и г-ѓа Смит“. Актерот тогаш беше во брак со Џенифер Анистон. Иако фановите претпоставуваа дека има нешто повеќе меѓу него и неговата партнерка во филмот, тие ги демантираа сите гласини. Вистината набрзо беше откриена. Бред Пит и Џенифер Анистон се разведоа, а холивудската ѕвезда почна да се гледа со Анџелина Џоли. И покрај тоа што поминаа неколку години заедно, нивниот брак не траеше предолго. Двојката се венча во 2014 година, а се разведе пет години подоцна. Плодот на нивната љубов, сепак, е нивното шесто дете: Шајло и близнаците Нокс и Вивиен, кои се нивните биолошки деца. Захара, Пак и Мадок се посвоени.

Иако нивните родители се многу загрижени за приватноста, децата веќе на оваа возраст почнуваат да бидат активни на социјалните мрежи. Се појавија и снимки од Шајло Џоли-Пит, која се пофали со својот талент. Се испостави дека детето среќата ја нашло во танцот.

15-годишната девојка покажа како игра со песната „About Damn Time“ од Лизо. На видеото се гледа како Шајло Џоли-Пит се движи во ритам во црни дуксер и кафени тренерки

@shilohpitt

Cool 🙂 #shilohjoliepitt

♬ Seen It All – Nike Featuring Chong The Nomad

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote