in

Што?Што?

МАЈКА ХЕРОЈ! Спречи киднапирање на нејзиниот син! [ВИДЕО]

Улична камера во Њујорк го сними моментот на обид за киднапирање на петгодишно момче.

Видеото објавено од BBC покажува човек како влече дете во автомобил среде ден.

Мајката на момчето потоа го спасила својот син извлекувајќи го од прозорецот на автомобилот.

Обидот за киднапирање се случил во четвртокот вечерта додека мајката шетала по улицата со своите три деца.

Уапсен е 24-годишниот Џејмс Мекгонагал, кој се обиде да киднапира.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote