in , ,

УбавоУбаво

Без тронка его, неоптоварен од слава, пари и папараци: Кијану Ривс уште еднаш покажа зошто цел свет треба да му се поклони – и ќе се насмееш

Славниот актер беше фотографиран во Берлин во најнеобичното и најсимпатично издание

 

Еден од најголемите хуманитарци на денешницата дефинитивно е Кијану Ривс, актер кој ги воодушевува своите обожаватели со своите бројни потези. Тој секогаш наоѓа начин да биде забележан, дури и кога не се обидува, а овојпат беше особено убав.

 

Ривс моментално снима продолжение на „Џон Вик“ во Берлин, а Германците ги изненади со својот стил кога последен пат се појави во јавноста.

 

За време на паузата од снимањето, тој шеташе низ градот на најобичен можен начин. Имено, Кијану се појави со шноли на главата!

 

Многумина коментираа дека Ривс е толку симпатичен со овие шноли, и уште еднаш тој докажа дека нема ограничувања, и дека не го интересира гламурот, но тој знае како да се најде на свој трошок.

 

Ривс веќе важи за еден од најопуштените добродетели во светот на славните, па не живее во вила, им помага на бездомниците, разговара со сите на пријателски начин, седи во театарот со „обична“ публика .. .

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote