in

Ким Кардашијан ќе одржи забава за развод на приватен остров!

Се тврди дека ѕвездата на реалното шоу KUWK, Ким Кардашијан, која беше на работ на развод со својот 7-годишен сопруг Канје Вест, ќе организира забава за развод по одлуката на судот. Разводот на Ким наводно ќе се емитува во новото реално шоу.

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг, раперот Канје Вест се најдоа на дневен ред со вести за развод веќе некое време. Двојката, која досега не даваше никакво објаснување на оваа тема, скоро секој ден се изјаснува за ново тврдење.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote