in

КИМ КАРДАШИЈАН ГОРИ И НА 40 ГОДИНИ! Интернетот ГОРИ!

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан ја запали фантазијата на посилниот пол на социјалните мрежи со серија голи фотографии од плажа, но предизвика и критики.

Имено, Ким позираше во минијатурен кожен костим за капење во боја на кожа, додека ремените од нејзиниот костим за капење беа исечени.

„Ова се 40-тите години“, гордо напиша старлетата во описот на фотографијата. Некои ја пофалија за нејзиниот изглед, додека други ја критикуваа.

„О Боже, изгледаш нереално“, „па како си, совршена“, „ме маѓепсуваш“, „да, сигурно изгледаш така“, „што си направила на себе си не е ни чудо зошто изгледаш така“, „не сакам да бидам такви во тие години “… се само некои од коментарите што може да се најдат под оваа фотографија.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote