in

Испитот со рачна бомба на кинеските војници! Преживеаја за неколку секунди!

Во инцидентот во кампот за обука на кинеската воена полиција во Zhangjiakou, Кина, кандидатот и инструкторот на воената полиција избегаа од смртта во последен момент за време на вежбата со рачна граната. Еве ги тие кобни моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote