in

Ќе се снима трет дел од комедијата Coming to America!

Еди Марфи откри дека планира да сними и трет филм од комедијата Coming to America, но исто така потврди дека не планира да го направи истиот пред да наполни 75 години.

За време на промоцијата на вториот дел на комедијата Coming to America, продолженије на оргиналниот филм од 1988, Марфи во едно интервју откри дека веќе има план за нов дел од филмот.

За третото продолженије ќе мора да почекаме најмалку 16 години, додаде глумецот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote