in

Оваа комбинација на бои е полн погодок: Ирина Шајк објасни како се облекува добро стилизирана жена! (ФОТО)

Моделот многу добро знае што е во тренд

Веќе сме навикнати на феноменалните стајлинзи на Ирина Шајк, а овој особено им се допадна на модните експерти.

Манекенката е фотографирана како шета по улиците на Њујорк, а никој не остана рамнодушен на нејзиниот изглед. Кафеавата боја полека станува најпопуларна нијанса оваа сезона, а Ирина секогаш ги следи трендовите. Кога ќе го комбинирате со бојата на сенф, ќе добиете вистински моден хит.

Дизајнерите велат дека токму оваа комбинација го прави секој стајлинг да изгледа безобразно скап.

Покрај тоа што направи целосен хит кога станува збор за избор на бои, таа исто така маестрално ги избра парчињата. Кончаните тренерки се апсолутен хит оваа сезона, и тие ќе останат на врвот на модната листа до крајот на оваа година.

Дали сте, како Ирина, обожавател на овие нијанси?

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote