in

ВАКВА КРАЖБА НЕМА НИ НА ФИЛМОВИТЕ! [ВИДЕО]

Драматичен момент во кој крадец маскиран како работник во ресторан влегува вооружен во продавницата за златари вооружен. Отпрвин, тој се преправаше дека го гледа накитот сè додека продавачките жени не му дадат две златни ѓердани што требаше да ги погледне. По тој момент започнува филмското сценарио, кое за среќа заврши без жртви. Крадецот сеуште не е пронајден од тајландската полиција!

Извор: Нова.рс

 

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote