in

Моменталната состојба на криптовалутите! Bitcoin повторно над 40.000 американски долари!

Најпознатата криптовалута Bitcoin моментално е над границата од 40.000 американски долари! За време на пишување на овој пост 1 BTC = 42.264 американски долари! Исто така и Ethereum е во пораст!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote