in

ДАЛИ BITCOIN ПОВТОРНО ЌЕ ЈА ПОМИНЕ 40.000+ ГРАНИЦАТА? Моментална состојба на криптовалутите!

Најголемата криптовалута Bitcoin по вртоглавиот пад, полека полека пак почнува да заздравува. Моментално кога го пишуваме овој пост процентот на пораст е околу 10,94% за 24 часа. Исто така Ethereum-от е во пораст.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote