in ,

УбавоУбаво СлаткоСлатко

КУЧЕТО СТАНА ИНТЕРНЕТ СЕНЗАЦИЈА! Погледнете колку се радува кога неговата сопственичка ќе се врати од градинка!

Сите кои имаат домашно милениче знаат каква е љубовта за него и колку е среќна секоја средба со него, а тоа го потврдува и видеото кое преку ноќ стана интернет хит.

Едно куче стана нов интернет хит кога неговата сопственичка сподели видео на социјалните мрежи како се радува кога нејзината мала ќерка се враќа од градинка.

Видеото ги стопи срцата на речиси 4 милиони луѓе кои го погледнаа и беа воодушевени од миленикот и неговата лојалност. Особено ги трогнала љубовта што таа ја има кон девојчето.

На видеото се гледа како многу мало девојче се качува по скалите, видно возбудено, додека кучето ја чека горе и скока. Во исто време, тешко е да се каже кој е посреќен – куче или дете.

Инаку, креаторката на видеото не очекуваше толку многу реакции од нејзините следбеници и сите што го погледнаа видеото. Многумина заклучија дека видеото е доказ за тоа каква може да биде љубовта меѓу маж и домашно милениче и дека животните и децата се сакаат безрезервно и чисто.

@tanishaabolton

We don’t deserve dogs

♬ You Found Me – Instrumental Pop Songs

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote