in

ЖЕНА МАЧКА! Kylie Jenner во леопард долна облека мами воздишки (ФОТО)

Најмладата милијардерка на светот, Kylie Jenner, ги почести обожавателите со провокативна фотографија од нејзината нова колекција “леопард„, која им ја претстави на своите следбеници на Инстаграм.

Kylie позираше заводливо во секси градник и чорапи со пуштена брановидна коса, кои стигнаа до нејзиниот задник. Во преден план беа нејзините волшебни облини, но и леопардскиот дезен со кој беше опкружена за време на фотосесијата.

„Лоша мачка! Мојата нова леопард колекција излегува на 26ти октомври на kyliecosmetics.com” напиша во објаснувањето на пораката.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote