in

Lady Gaga во топлес издание ги полуде фановите! [ФОТО]

Американската пејачка Lady Gaga позираше во „жешкото“ издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и со тоа ги воодушеви обожавателите ширум светот.

Имено, пејачката ги воодушеви обожавателите минатата година кога конечно објави дека ќе ја лансира својата линија за шминка, а сега позира за официјалната страница на Instagram на овој бренд топлес.

„Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите“, напиша таа во описот на објавата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote